511 787 238

renowacja.kol.szprychowych@wp.pl

Lokalizacja: Łódź

Od przeszło 10 lat zajmuję się renowacją kół szprychowych. Polega ona, w przypadku stalowych kół do zabytkowych motocykli, na piaskowaniu, lakierowaniu bardzo odpornym na korozje i uszkodzenia mechaniczne lakierem pro­szko­wym, zapleceniu na nowych szprychach i wycentrowaniu całości. Na życzenie klienta możliwe wprasowanie nowych ło­żysk, regeneracja hamulców , montaż opon, dętek itp.

Lakierowanie jest możliwe na dowolną barwę, lakiery metaliczne, „efekt chrom” oraz mam w posiadaniu paletę kolorów   ­z­ dawnych lat.

W przyszłości, będzie również możliwość prostowania obręczy, zarówno aluminiowych jak i stalowych.

Możliwe przygotowanie elementów pod chrom, nałożenie powłoki cynkowej, polerowanie na wysoki połysk elementów aluminiowych jak bębny motocyklowe, kartery, pokrywy silników czy odświeżenie starych powłok chromowych.

Współpracuję z wysoce wykwalifikowanymi osobami, robimy wspólnie to z pasją i naprawa Twojego pojazdu sprawia nam przyjemność.

Szprychy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z gwintem metrycznym, walcowanym, zaś nyple solidnie wykonane z mosiądzu. Całość jest ocynkowana, a następnie wypolerowana na wysoki połysk. Możliwość dorobienia dowolnej szprychy, do każdego pojazdu. Gwarancja 100% satysfakcji.

Zajmuję się również kompleksową renowacją starych motocykli, motorowerów i rowerów, zarówno od strony mechanicznej jak i wizualnej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć kilku ukończonych projektów w Galerii.

.

created by SmartNet